המדינות הפדרליות של מיקרונזיה

הצג מודעות

Realigro.co.il הוא מנוע החיפוש הגלובלי הראשון נדלן שבו אפשר לחפש מודעות על בתים למכירה ב- המדינות הפדרליות של מיקרונזיה

נכס למכירה במיקרונזיה

המדינות הפדרציות של מיקרונזיה הן מדינת אי של אוקיאניה. הם ממוקמים בחלק המרכזי והמזרחי של איי קרוליין, בין איי מריאנה מצפון, איי מרשל וקיריבטי ממזרח, פפואה גינאה החדשה, איי שלמה ונאורו מדרום ופלאו ממערב.

המדינות המרכיבות את הפדרציה הן ממערב למזרח יאפ, צ'וק, פוהנפיי וקוסרא.

פאליקיר היא עיירה קטנה, בעירייה שלה חיים כ- 7,321 תושבים והיא בירת המדינות הפדרציות של מיקרונזיה.

העיירה שוכנת באי פוהנפיי, והיא בירה מאז 1989, אז החליפה את קולוניה.

ההחלטה לרכוש נכסים למכירה במיקרונזיה היא בחירה יוצאת דופן אך לא בלתי אפשרית.

המדינות הפדרציות של מיקרונזיה ממשיכות להיות בין המדינות עם הציון הנמוך ביותר בעולם, בשל זמינותן להשקעות זרות. הקמתו ויישומו של חוק השקעות חוץ של מדינות פדרציה של מיקרונזיה הוא באחריותם של הממשלה הלאומית ושל כל אחת מארבע ממשלות המדינה. התהליך עבור זר שמשקיע ומחליט לרכוש נכס למכירה במיקרונזיה עשוי להיות ארוך, יקר, מבלבל וניתן לשינוי על בסיס כל מקרה לגופו. למרות שהחוק הלאומי מספק כמה הנחיות כלליות, חוקי המדינות משתנים מאוד בתחומים בהם הם מאפשרים השקעה זרה, בתהליך בו ניתן רישיון השקעה זר ובכללי הבעלות. על משקיע לרכוש היתר לכל מדינה שהוא מתכוון לעשות עסקים או לרכוש נכס למכירה במיקרונזיה.

אין להחזיק בבעלות זרה על קרקעות ותנאי הליסינג נשלטים אך ורק ברמת המדינה. חוק קוסרא מאפשר חידוש של 55 שנות שכירות למשך 55 שנים נוספות, חוק צ'וק מאפשר עד 99 שנים, פוהנפיי במשך 55 שנים ניתן לחדש עד 99 שנים, יאפ לא יותר מ -100 שנה והממשלה הלאומית FSM מעלה עד 99 שנים.

  •  
    המעבר למיקרונזיה. גרים וחיים במיקרונזיה.

        מחפש גן עדן אבל רוצה להיות חלופי? האם אתה רוצה לשנות את החיים שלך באופן קיצוני אבל לא יודע אם זה יכול להיות הבחירה הנכונה? האם אתה עייף משגרת היומיום הרגילה? ובכן, אתה יכול לנוח, כי אתה במקום הנכון! אנחנו ב Realigro החליטו ליצור מדריך מיני קטן, מכוון בדיוק את זה: ליצור 'הצעה שמתאימה לצרכים ...

2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB